ما به فکر توسعه کسب و کار شما هستیم ...

درباره پارس تبلیغ بدانید

شرکت پارس تبلیغ (Pars Advertising) از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزه طراحی وب سایت، بهینه سازی (SEO)، دیجیتال مارکتینگ و گرافیک آغاز نموده و همواره تلاش کرده خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت و با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه نماید. رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی همواره ماموریت اصلی این شرکت بوده است. برخی از نقاط قوت پارس تبلیغ در حوزه طراحی وب سایت :

  • طراحی گرافیکی اختصاصی
  • رعایت استانداردهای امنیتی
  • مطابق با الگوریتم های SEO
  • تعرفه و هزینه مناسب
  • یکسال پشتیبانی رایگان
چرا ما را انتخاب کنید

ویژگی های رقابتی ما

طراحی گرافیک حرفه ای

از آنجا که وب سایت هر شرکت ویترین آن است به همین دلیل از نظر ما طراحی گرافیکی وب سایت ها بسیار مهم است و توجه ویژه ای به آن داریم.رعایت این مهم را میتوانید در نمونه کارهای طراحی سایت ما مشاهده نمایید.

رعایت اصول سئو

هدف بیشتر کسب و کارها از طراحی وب سایت، جذب مشتریان بیشتر می باشد و این امر زمانی ممکن است که وب سایت شما سئو شود. ما در طراحی و پیاده سازی وب سایت به این موضوع توجه ویژه ای داریم و ابزارهای لازم را در اختیار کارفرما قرار میدهیم.

خدمات پشتیبانی ویژه

مراقبت از وب سایت بسیار مهم است. در صورتی که به وب سایت خود نرسید (آپدیت افزونه ها، بررسی و رسیدگی به مسائل امنیتی و ...) دچار مشکل خواهد شد. ما بعد از تحویل وب سایت نیز شما را تنها نخواهیم گذاشت و با سرویس پشتیبانی در کنارتان خواهیم بود

زیبایی مهم است

تعدادی از نمونه طراحی ها